راهنمای استفاده از خدمات دکوراتور چوبی

شما کاربران عزيز وب سايت دکوراتور چوبی، می توانيد بدون نیاز به عضویت در این وب سایت از خدمات ارائه شده توسط گروه دکوراتور چوبی استفاده نمائید. خواهشمندیم پیش از اقدام به استفاده از این خدمات به نکات زيرتوجه فرمائید.

با مراجعه به صفحه خدمات وب سایت، امکان استفاده از خدمات مشاوره و طراحی دکوراتور چوبی برای شما مهیا می گردد.

پس از انتخاب نوع خدمت (مشاوره یا طراحی) وارد صفحه ی خدمات ارائه شده در هر حوزه خواهید شد که با انتخاب هر یک می توانید به مشخصات و توضیحات مربوط به هر خدمت دسترسی داشته باشید.

پیش از خريد هر خدمت، مشخصات کامل مربوط به آن خدمت را مطالعه نماييد.

پس از خرید پیام افزوده شدن خدمت به سبد برایتان به نمایش درخواهد آمد که این پیام به منزله ی ثبت سفارش تلقی نمی گردد و تا زمانی که خرید شما نهایی نشده و کد پیگیری دریافت نکرده اید سفارش شما در روند پردازش قرار نخواهد گرفت.

تمامی پیام های شما ابتدا توسط کارشناسان دکوراتورچوبی بررسی شده و تا 24 ساعت بعد با شما ارتباط برقرار خواهند کرد و سپس سفارشات شما در مرحله ی پردازش قرار خواهند گرفت. پیشاپیش از صبر و و شکیبایی شما صميمانه سپاس گزاریم.

پس از بررسی سفارش و ارتباط با کاربران عزیز در صورتی که  نقصی در اطلاعات ثبت شده وجود نداشته باشد، خدمات طراحی تا 7 روز کاری و خدمات مشاوره تا 24 ساعت بعد از ثبت نهایی سفارشدر اختیار شما قرار خواهند گرفت.

نماد اعتماد و اعتبار خريد اينترنتی ما، در انتهای صفحات  خانه ودرباره ما قرار دارد که توسط نکست پی  رائه شده است. نکست پی يکی از واحد های کارآفرين کشور محسوب می‌شود و توسط شرکت رهجويان ارتباطات جاويد آرپا به شماره ثبت ۳۰۰۴۹ و شناسه ملي ۱۴۰۰۵۸۱۷۷۱۸ که يک شرکت دانش بنيان و کارآفرين است مديريت می گردد. اين واحد تحت ليسانس و زيرمجموعه ی گروه آرپا لينکس – شرکت رهجويان ارتباطات جاويد آرپا است.